25 Eylül 2013 Çarşamba

unuttum sanma sakıııııın

yavrucum benim, günler geçiyor su gibi ve sana kavuşmaya az kaldı :)) Nasıl güzel bir heyecan anlatamam, ilerde baba olacağın zaman anlayabilirsin ancak diye düşünüyorum. Biz becerebilecek miyiz iyi ebeveynler olmayı diye düşünüp duruyoruz bir taraftan. Şimdiye kadar hiç kitap alıp okumadık ama sanırım artık zamanı geldi, en azından fikir edinmek amacıyla okumamız gerekiyor diye düşünüyoruz. Elbette ki seni kitaplara uygun büyütmeyeceğiz :) Kendi iç güdülerimiz daha ağır basacak yavruşum :)))

Sen artık güçlü güçlü tekmeliyorsun, hatta durgun olduğun zamanlarda baban seninle konuştuğunda mutlaka tepki veriyorsun, ve bu beni inanılmaz mutlu ediyor :) Bana yapmıyorsun mesela bunu, sanırım sürekli benim sesimi duyduğun için değişik gelmiyor sana :)) Ayrıca ben baban gibi seninle konuşmayı da çok beceremiyorum :( Doğduğunda bol bol konuşacağız seninle agular la başlayıp sular seller gibi :)

Büyüyorsun, ben büyüyorum :) Bak sen fotoğrafın aşağıda;
23+5 haftalıksın burada, ayağın ve elin yanyana nasıl duruyorsun öyle sen yavrum?
Bu fotoğraf şeker yüklememizin olduğu zaman çekilmişti, ilk şeker yükleme de biraz tatlı çıktım ama neyse ki ikinci yüklemede gayet normal sınırlar içerisinde çıktı sonuçlarım ben de çoook rahatladım. Aksi takdirde diyet yapmam gerekiyordu ve inanılmaz şekilde yasak olan şeyleri canım isteyecekti biliyorum :) Annen gayet güzel yiyor görmen lazım, löpür löpür götürüyorum ee haliyle de büyüyorum. Şimdiden 10kg aldım ve 26+2 deyiz daha.

Bu arada ben boş durmuyorum, sana çoook güzel, renklerini babacığının seçtiği bir battaniye ördüm. Umarım sen de seversin yavrum;

noluuur sev çoook sev :))
Önce arkadaşımın yavrusu, senin de arkadaşın olacak Asya için örmüştüm bak aşağıda  o da;Şu aralar da sana hırka örüyorum canımın içi, canımın canı :) onu da seveceksin diye umut ediyorum ben;


Böyle geçiyor günlerimiz yavruşum, seni özlemle bekleyerek, o müthiş anı hayal ederek ve sana hazırlanarak :)) Bu arada sana ilk cicilerini almıştık aslında şimdiden bir Led Zeppelin bir de ACDC tşörtün var sıpaaaa onların da fotoğrafını çekip koyayım en tez zamanda.

Veee aşağıdaki güzel görüntüyle seni öpüyoruz yine kocamaaaan;

Bol öpücüklü, müzikli, aşk dolu anne, baba, oğul fotoları bunlar da :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder