24 Nisan 2013 Çarşamba

24.04.2013 Hayal mi gerçek mi? Şoktayım :))

Tarifi değişik duygular içerisindeyim, anne mi oluyorum ben şimdi? Hem çok büyük heyecan hem sersem bir ruh hali, anlamlandıramıyorum :) Sadece ben değil kocam da öyle!!

Ben hep zaten her regl dönemi yaklaşırken acaba diye düşünürdüm, ama bu sefer durum daha farklıydı. Kendimi strese sokmadan kimseye söylemeden kendi kendime acaba dedim ve bir taraftan yok canım olamaz diye geçiştirdim kendimi.

Bu arada neredeyse iki haftadır regl belirtilerini yaşamaya başladım. Dün bugün olurum diye beklerken bu sabah evde test yapmaya karar verdim. Çift belirgin çizgiyi görünce inanamadım, hata vardır dedim, Gökhanın önüne koydum o da benzer saçma tepkiler verdi. Evden apar topar nasıl çıktık bilmiyorum. Hemen hastaneye gidip kan testi verelim dedik. 9'da verdik 1-2 saate belli olur dediler. Ben iki kez aradım, üçüncü de dayanamayıp hastaneye gittim. Elim ayağım titriyor, yürüyemiyorum, ya yoksa ya test yanlış çıktıysa umutlandırdıysa korkusu. Neyse sonucu aldım 288,92 sonucu görünce tuhaf bir mutluluk kapladı beni emin olmak için acil doktoruna sordum yine de, baklavamı isterim dedi sadece :) Bende peki tamam olur saygılar şeklinde çıktım ağzım kulaklarımda :))

Bebeğim geliyor musun sen, nihayet canın istedi mi artık gelmeyi :) Nazlı mı olacaksın acaba, çok beklettin bizi :) Ama sen sağlıklı ol, sen iyi ol, senin için herşey çok hayırlı olsun da nazlı ol :)

Şu an 4 haftalık görünüyor, tahmini doğum tarihi de 30.12.2013 : ))
biz senin varlığını öğrendiğimizde :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder